Powrót do listy aktualności

VOX i Kino Dzieci prezentują I Sezon 2019/2020

Od października 2019, razem z VOX, partnerem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, zapraszamy na comiesięczne pokazy festiwalowych tytułów w trzech miastach: Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Seanse, które wiosną z powodu zamknięcia kin nie odbyły się, przeniesione zostały na lato. Harmonogram pokazów dostępny poniżej.

✨ Kino Dzieci to nie tylko filmy. To przede wszystkim bezpieczne, przyjazne miejsce dla dzieci i rodziców, w którym można poznawać, uczyć się, doświadczać i rozwijać.

✨ Stawiamy na mocne rodzinne relacje – oglądanie filmów z dziećmi, wspólne majsterkowanie, tworzenie w przestrzeniach, które podobają się rodzicom i dzieciom, nie zasypują ich krzykliwymi komunikatami, ale ciszą oko i pozwalają przenieść się do unikalnego bajkowego świata.

✨ Zależy nam na wygodzie i komforcie filmowych i pozafilmowych przeżyć na Festiwalu. Podobne wartości – przestrzennego ładu, komfortu, przyjaznej i dostępnej, dobrze urządzonej przestrzeni, która jest odpowiedzią na potrzeby dzieci i dorosłych, dzielimy z partnerem głównym festiwalu #VOX.

✨ VOX i Kinо Dzieci razem odmieniają przestrzeń kina, wnosząc w nią namiastkę domowego ciepła.

 

🚀PROGRAM na lato 2020🚀