fbpx
Powrót do listy aktualności

Ulubieni, książkowi bohaterowie na wielkich ekranach w całej Polsce! „Szkoła magicznych zwierząt” w kinach od 17 marca. Zobaczcie zwiastun

Na zaczarowanych korytarzach w „Szkole magicznych zwierząt” zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży… Znakiem rozpoznawczym sprawcy jest duży, żółty uśmiech, który po sobie pozostawia. Nowa uczennica Ida, wraz z dopiero co poznanymi kolegami, próbuje ustalić, kim jest złodziej. Czy ta sprawa okaże się dla bohaterów czarną magią? Nadchodząca premiera to filmowa adaptacja popularnej serii książek autorstwa Margit Auer o tym samym tytule. Widzowie Kina Dzieci mogą zdobyć je dzięki Wydawnictwu Debit. 

Film w kinach od 17 marca, ale już dzisiaj zapraszamy do zobaczenia zwiastuna. 

Zwiastun: https://youtu.be/v51srvmO3F0

Szczypta magii pomieszana z odrobiną przyjaźni i dodatkiem tajemnicy. Taki jest właśnie najnowszy film Kina Dzieci pt. „Szkoła magicznych zwierząt”! Ida trafia do zaklętego  miejsca, w którym można poznać niezwykłe zwierzęta. Co wyniknie ze spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem? 

Bohaterowie filmu to znane czytelnikom postaci z popularnej serii książek autorstwa Margit Auer. Niedawno pojawił się najnowszy, dziewiąty tom pt. „Szkoła magicznych zwierząt. Kamienny sen” dostępny w Wydawnictwie Debit. 

Fotos z filmu: „Szkoła magicznych zwierząt”.

„Szkoła magicznych zwierząt” zachwyci wielbicieli magii i tajemniczych zagadek. Film ten jest idealną propozycją na wyjście do kina dla całej rodziny – zarówno młodsi, jaki starsi będą się świetnie bawić podczas seansu. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niedługo na zaczarowanych szkolnych korytarzach!

„Szkoła magicznych zwierząt” w kinach od 17 marca.

 

„Szkoła magicznych zwierząt”

Tytuł oryginału: Die Schule der magischen Tiere

Kategoria wiekowa: 6+

Reżyseria: Gregor Schnitzler

Kraj i rok produkcji: Niemcy, Austria 2021

Czas trwania: 89 min

Wersja językowa: dubbing

Polska premiera: 17 marca 2023

 

Patron filmu: Wydawnictwo Debit

Partner filmu: Stowarzyszenie Kin Studyjnych