Powrót do listy aktualności

“Szybcy i śnieżni” – zapraszamy na pokaz specjalny z udziałem Igo Walaszka, 30 stycznia w Kinie Muranów

Już 30 stycznia o 17:30 zapraszamy do Kina Muranów w Warszawie, na przedpremierowy pokaz kanadyjskiej superanimacji „Szybcy i śnieżni” – dla dzieci od lat 5 i dla całych rodzin. Zapraszamy również na spotkanie z gościem specjalnym, którym będzie Igor Walaszek – Igo, młody wokalista znany z zeszłorocznej edycji Męskiego Grania, który udzielił głosu jednemu z bohaterów i zaśpiewał piosenkę promującą film.

Do śniegu, gotowi, start! W wielkim saneczkowym wyścigu zwycięzca może być tylko jeden – genialny wynalazca Franki. Liczą się szybkość, spryt i dobra zabawa. Emocje sięgają śnieżnego zenitu, gdy do wyścigu dołącza tajemniczy Zac, a spektakularna maszyna Frankiego nieoczekiwanie rozpada się tuż przed linią mety!

Kto wygra finałowy pojedynek i zgarnie złoty puchar? Czy potrzeba zwycięstwa okaże się silniejsza od przyjaźni i jak wiele można poświęcić dla wygranej? Szykuje się dużo śniegu, dużo śmiechu i dużo zabawy.

Filmowy debiut Igora „Igo” Walaszka, który użyczył głosu Zacowi i zaśpiewał piosenkę otwierającą! Kanadyjska superprodukcja, która zachwyca humorem, wartką akcją i śnieżną aurą, w kinach już od 31 stycznia!  Kategoria wiekowa 5+.

Bilety są już dostępne na stronie Kina Muranów!

PREMIERA: 31 STYCZNIA