fbpx
Powrót do listy aktualności

„Szkoła magicznych zwierząt” to kinowy hit tej wiosny! Przedstawiamy plakat filmu

Szczypta magii pomieszana z odrobiną przyjaźni i dodatkiem tajemnicy. Brzmi jak idealny przepis na zapierającą dech w piersiach opowieść, prawda? I tak właśnie jest! Film „Szkoła magicznych zwierząt” oczaruje wszystkich wciągającą fabułą. Ida jest nową uczennicą w wyjątkowej szkole. W tym zaklętym miejscu można poznać niezwykłe zwierzęta, które z czasem stają się najlepszymi przyjaciółmi bohaterów. Co wyniknie ze spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem?

Tego widzowie dowiedzą się w kinach już od 17 marca!

Ida jest nowa w klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, co zrobić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej i pewniej w nieznanym jej miejscu. A pomoże w tym… magia. Ida zaprzyjaźnia się z lisem Rabbatem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółwica Henrietta. Zwierzęta obdarzone są niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy.

Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży… Znakiem rozpoznawczym sprawcy jest duży, żółty uśmiech, który po sobie pozostawia. Ida wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. A trzeba przyznać, że bez przyjaciół – zwłaszcza tych zwierzęcych – byłoby znacznie trudniej. Czy zagadka i odnalezienie winnego okaże się dla bohaterów czarną magią?

Ta nadchodząca premiera to filmowa adaptacja popularnej serii książek autorstwa Margit Auer o tym samym tytule. Niedawno pojawił się najnowszy, dziewiąty tom pt. „Szkoła magicznych zwierząt. Kamienny sen”, który widzowie Kina Dzieci mogą zdobyć dzięki Wydawnictwu Debit.

Zwiastun: https://youtu.be/v51srvmO3F0

„Szkoła magicznych zwierząt” zachwyci wielbicieli magii i tajemniczych zagadek. Film ten jest idealną propozycją na wyjście do kina dla całej rodziny – zarówno młodsi, jaki starsi będą się świetnie bawić podczas seansu. To co, widzimy się na zaczarowanych szkolnych korytarzach? 

„Szkoła magicznych zwierząt” w kinach od 17 marca.

 

„Szkoła magicznych zwierząt”

Tytuł oryginału: Die Schule der magischen Tiere

Kategoria wiekowa: 6+

Reżyseria: Gregor Schnitzler

Kraj i rok produkcji: Niemcy, Austria 2021

Czas trwania: 89 min

Wersja językowa: dubbing

Polska premiera: 17 marca 2023

 

Patron filmu: Wydawnictwo Debit

Partner filmu: Stowarzyszenie Kin Studyjnych