fbpx
Powrót do listy aktualności

„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” – przedstawiamy zwiastun polskiej animacji dla całej rodziny

Animacja „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” skradła serce naszych festiwalowiczów, zajmując drugie miejsce w tegorocznym plebiscycie publiczności. Teraz nie tylko można obejrzeć zwiastun filmu, ale również dołączyć do grona widzów produkcji studia Animoon! Serdecznie zapraszamy na przedpremierowy pokaz, który odbędzie się 5 listopada w  sobotę, w Kinie Muranów o godz. 11:00. Wspólnie świętujmy urodziny Małego Misia i towarzyszmy mu w jego pierwszej, niezwykłej wyprawie do Złotej Krainy! Film w kinach od 18 listopada. 

Zwiastun: https://youtu.be/uDxZLD9PF0w

Podczas pokazu przedpremierowego odbędzie się również spotkanie wokół animacji „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”.  Wezmą w nim udział twórcy i twórczynie filmu: Anna Błaszczyk – reżyserka, Aleksandra Świerk ​​– scenarzystka, Grzegorz Wacławek – producent ze studia Animoon oraz Emilia Dziubak – ilustratorka książkowej opowieści o Małym Misiu i jego przygodach. Rozmowę poprowadzi Anna Tatarska – dziennikarka filmowa. W trakcie wydarzenia będzie można kupić książki Wydawnictwa Ezop. Po spotkaniu zapraszamy wszystkich – małych i dużych łasuchów – na degustację miodu.

Producentem filmu jest polski Animoon, które realizuje projekty animowane o wysokiej jakości plastycznej i fabularnej. „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to nie tylko pierwszy od wielu lat pełnometrażowy polski film animowany dla młodych widzów, ale też ekranizacja popularnej wśród czytelników książki „Proszę mnie przytulić” autorstwa Przemysława Wechterowicza oraz Emilii Dziubak, wydawanej przez Wydawnictwo Ezop. Na jej podstawie zrealizowany został również popularny serial pod tytułem „Przytul mnie”, który można oglądać na platformie Netflix.

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort.

Animacja „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” jest idealną opcją na grudniowo-mikołajkowe wyprawy do kina. Towarzyszący seansom epizod świąteczny zadowoli każdego małego filmowego łasucha, a nieco starszych widzów oczaruje magiczną atmosferą. Film w kinach od 18 listopada.

„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”

Kategoria wiekowa: 4+

Reżyseria: Anna Błaszczyk

Kraj i rok produkcji: Polska 2022

Czas trwania: 70 min

Wersja językowa: dubbing

Produkcja: Animoon
Koprodukcja: Animex, Fixafilm
Partner wykonawczy: Pigeon Productions
Film współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

Patroni medialni: Ładne Bebe, Czas Dzieci, Radio 357, KINO
Patron: Wydawnictwo Ezop
Partner: Stowarzyszenie Kin Studyjnych 

Dystrybucja w Polsce: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty