fbpx

Projekt Muzyka

Projekt Muzyka zaprasza na cztery piękne, zabawne, czasami wzruszające, ale przede wszystkim mądre filmy dla dzieci, które zostaną wzbogacone muzyką na żywo, skomponowaną specjalnie na tę okazję.

W tym filmowo-muzycznym świecie czeka na Was wiele atrakcji. Odwiedzimy wspólnie dżunglę, gdzie nauczymy się jak dzielić się z innymi. Wskoczymy w środek mroźnej zimy, żeby pomóc zwierzętom znaleźć schronienie. Weźmiemy też udział w jesiennym wyścigu oraz zobaczymy jak to jest wyróżniać się spośród innych.

Oprócz tych filmowych przygód, przygotowaliśmy dla was muzyczne niespodzianki, dzięki którym będziecie mieli szansę przeżyć niezapomniane chwile, bawiąc się i muzykując razem z nami.

Projekt Muzyka to trio muzyków i pedagogów: Aleksandra Kapuścińska, Aleksandra Korpak i Jan Korpak. Ich miłość do muzyki, szeroko rozumianej edukacji, a przede wszystkim do dzieci, zaprowadziła ich do pomysłu stworzenia muzycznego projektu.


„Wierzymy, że dobra, jakościowa muzyka, czasem bardzo różna gatunkowo, serwowana od najmłodszych lat, rozbudzi chęć do dalszego poszukiwania jakości i estetyki w pozostałych dziedzinach życia. Prowadzimy lekcje z gry na instrumentach, zajęcia muzyczne dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Nagrywamy, koncertujemy i mamy mnóstwo pomysłów na kolejne aktywności. Bądźcie z Nami! Pokażemy Wam, jak można się dobrze bawić, przy naszej muzyce!”