fbpx
Powrót do listy aktualności

Opowieść o prawdziwej przyjaźni i nieoczekiwanym zwycięstwie – „Mecz o wszystko” od 9 grudnia w kinach!

Gol! Najlepsi przyjaciele Dylan i Youssef marzą o zostaniu zawodowymi piłkarzami, jednak treningi przerywa nieszczęśliwy wypadek jednego z nich. Czy Dylan wróci na boisko i sięgnie po wymarzony puchar? Tego dowiemy się z filmu „Mecz o wszystko”. W kinach od 9 grudnia.

Dylan to pasjonat piłki nożnej, który pod okiem swojego taty-trenera ambitnie pracuje na upragnione zwycięstwo w turnieju. Niestety nieszczęśliwy wypadek sprawia, że pełen zapału młody napastnik musi poruszać się za pomocą wózka inwalidzkiego. Jego miejsce w turnieju zajmuje najlepszy przyjaciel z drużyny, który staje się nowym liderem zespołu. Dylan, pomimo trudności, nadal jest zdeterminowany, aby wygrać Złoty Puchar. Czy zdoła zmierzyć się z nową, wymagającą sytuacją?

Zobacz zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=lMhLzD8g8cI

 

„Mecz o wszystko” to poruszający film o niezwykłej przyjaźni i poszukiwaniu rozwiązań w nowej sytuacji. Ta pełna wyzwań droga ku niezależności nie tylko pokaże Dylanowi, jak silny i wytrwały ma charakter, ale też jak ważni w jego życiu są oddani, wierni koledzy. „Mecz o wszystko” to podnosząca na duchu historia o ograniczeniach, które mogą obudzić niezwykłą siłę. Wyróżniony na 9. MFF Kino Dzieci film to opowieść o prawdziwej przyjaźni i nieoczekiwanym zwycięstwie, nie tylko na boisku. 

 

„Mecz o wszystko”

Tytuł oryginału: „Strijder”

Kategoria wiekowa: 9+

Reżyseria: Camiel Schouwenaar

Kraj i rok produkcji: Niderlandy, Niemcy 2022

Czas trwania: 90 min

Wersja językowa: dubbing

Dystrybucja w Polsce: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty