Klara Muu

Historia młodej, uroczej krówki Klary, która pragnie zostać sławną gwiazdą muzyki. Niestety nie wszyscy uważają, że ma talent… Kiedy trafia prosto z dużego miasta na farmę swojego ojca, czekają ją tam nie lada wyzwania. Najważniejszym okaże się ocalenie farmy taty przed chciwym biznesmenem.

Klara – młoda i bardzo ambitna krowa – chce być gwiazdą! Marzy o sławie i karierze piosenkarki, chce pójść w ślady taty – gwiazdy rocka, którego od dawna nie widziała. Niestety, Klara nie ma szczęścia w konkursach talentów… Kiedy po kolejnym nieudanym występie zrezygnowana wraca do domu, znajduje list z zaproszeniem na Bydlęce Wzgórze.
Krówka bez zastanowienia wyrusza w podróż na wieś, by spotkać się z ojcem. Wychowaną w mieście Klarę czeka tam wiele wyzwań, a najważniejszym okaże się ocalenie farmy taty przed chciwym biznesmenem. Bohaterka zdobędzie nowych przyjaciół, będzie musiała wykazać się nie lada pomysłowością, a przy tym odkryje w sobie talenty, o jakich nie miała pojęcia!
_________________________________

Reżyseria:  L. I. Osvoll
Kraj i rok produkcji: Norwegia 2018
Czas trwania: 63 min
Wersja językowa: polski dubbing
Film do zobaczenia na: vod.plcineman.plplayer.pl
Okiem psychologa: Klara Muu!
Zagadnienia poruszane w filmie: #100_szarlotek_challange #ocalić_farmę #krowie_wzgórze #sławna_krówka #gwiazda_kuchni #muu