fbpx
Powrót do listy aktualności

NOWOŚCI Kina Dzieci na Platformie NH VOD

Z okazji Dnia Książki i Praw Autorskich również nasze premiery na platformie NH VOD zachęcą Was do czytania i oglądania książkowych adaptacji. Od dziś w naszym katalogu Kino Dzieci do zobaczenia są:

“Mały Książę” (9+) reż. Mark Osborne, Francja 2015.
Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel Mały Książę. Tak zaczyna niezwykła podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.
W polskiej wersji głosów bohaterom użyczyli: Andrzej Seweryn, Robert Więckiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Anna Cieślak, Piotr Adamczyk, Anna Cieślak, Włodzimierz Press, Adam Ferency, Antoni Pawlicki i Maciej Musiał. Zobacz animację.

Ekranizacja jednej z najpopularniejszych książek wszechczasów, czyli “Małego Księcia” autorstwa francuskiego pisarza i pilota Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.

“Żubr Pompik – zestaw 1” (4+) reż. Wiesław Zięba, Polska 2017.
W głębinach wielkiej, dzikiej, zielonej puszczy mieszka żubr Pompik. Jest niewielki, do tego nie tak silny, szybki i skoczny, jak jego rówieśnicy. Początkowo bardzo się tym martwi. A co, jeżeli nigdy nie urośnie? Odkrywa jednak, że ma wiele innych zalet! Jest najbardziej ciekawskim ze zwierząt w puszczy. Interesuje go wszystko, co dzieje się dookoła. Nie ma takiej leśnej tajemnicy, której Pompik by nie rozwiązał dzięki uważnej obserwacji, cierpliwości i zadawaniu mnóstwa pytań. Zobacz animację.

Animacja Żubr Pompik na podstawie serii bestsellerowych książek Tomasza Samojlika wydawanych przez Media Rodzina.

Uwaga: Powyższe filmy nie włączają się do pakietów promocyjnych na start. Tytuły, które dostępne są w pakietach oznaczone są specjalnym symbolem (prawy róg, obok informacji o kategorii wiekowej).