fbpx

NH VOD INFO

 

Idea Nowe Horyzonty VOD

Przejdź od razu do platformy Nowe Horyzonty VOD z filmami Kina Dzieci

KUP pakiet 

FAQ – najważniejsze informacje 

Regulamin usługi VOD

Ponad 200 starannie wyselekcjonowanych filmów, kino mistrzów, hity światowych festiwali i wyjątkowa oferta dla młodego widza: to propozycje, które znajdziemy na platformie Nowe Horyzonty VOD, stworzonej przez zespół Stowarzyszenia Nowe Horyzonty – organizatora MFF Nowe Horyzonty, American Film Festival i MFF Kino Dzieci, we współpracy z dystrybutorem Gutek Film, który jest partnerem projektu. 

Na NH VOD znajdziemy ponad 60 filmów dla młodych i najmłodszych widzów, w tym międzynarodowych przebojów prezentowanych w ramach MFF Kino Dzieci i ekranizacji bestsellerowych książek. Katalog dziecięcy wyróżnia się dopasowaniem każdego tytułu do grupy wiekowej – to rozwiązanie, którego widzowie nie znajdą na żadnej innej platformie online. 

Oferta jest opracowana tak, aby odpowiadać na potrzeby i możliwości percepcyjne dziecka w konkretnym wieku: produkcje skierowane do czterolatków nie przytłaczają szybkim montażem czy rozbudowaną, wielowątkową fabułą, a dziesięciolatki nie muszą obawiać się, że trafią na treści dla młodszych. Każdy z filmów to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny i impuls do rozmowy na ważne tematy.

Wśród tytułów do zobaczenia m.in.: trzy części Basi na podstawie książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, przygody Kacpra i Emmy, filmowa seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai, klasyka kina spod znaku Astrid Lindgren, zachwycający Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię (w polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Andrzej Chyra i Roman Gutek). W katalogu także nominowana do Oscara animacja Mirai i ekskluzywnie – Sekrety morza.

Na start platformy NH VOD skorzystamy ze specjalnej oferty: 49 zł za zestaw 15 filmów lub 89 zł za zestaw 30 filmów. Kupując zestaw można wybierać filmy spośród 216 tytułów objętych promocją. Po jej wygaśnięciu zostanie wprowadzona stała promocja umożliwiająca zakup 5 filmów z całego katalogu w cenie 40 zł. 

Koszt pojedynczego dostępu zaczyna się od 7,90 zł; za tytuły pokazywane premierowo zapłacimy 9,90 zł; filmy dostępne ekskluzywnie na NH VOD kosztują 12,90 zł.

Aby rozpocząć oglądanie należy wejść na stronę nowehoryzonty.pl/vod, wybrać film, założyć darmowe konto (lub zalogować się na istniejące w serwisie nowehoryzonty.pl) i wykupić dostęp. Zakupiony film można zacząć oglądać w dowolnym momencie (seans trzeba dokończyć w ciągu 48 godzin od momentu kliknięcia w przycisk „Oglądaj”). Zakup pojedynczego dostępu jest możliwy bezpośrednio na stronie każdego z filmów.

Filmy Kina Dzieci na platformie NH VOD znajdziecie pod adresem: www.nowehoryzonty.pl/kinodzieci