fbpx
Powrót do listy aktualności

Mikołajkowe seanse animacji „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” w kinach w całej Polsce!

Animacja „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to idealny tytuł na mikołajkową wyprawę do kina całą rodziną. Odcinek świąteczny, poprzedzający seanse filmowe, zadowoli każdego małego filmowego łasucha, a nieco starszych oczaruje magiczną atmosferą. Do zobaczenia w kinach na Mikołajki!

Strona internetowa z seansami animacji: https://bilety.kinodzieci.pl/przytul-mnie-poszukiwacze-miodu

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort.

Strona internetowa z seansami animacji: https://bilety.kinodzieci.pl/przytul-mnie-poszukiwacze-miodu

 

Producentem filmu jest polski Animoon, który realizuje projekty animowane o wysokiej jakości plastycznej i fabularnej. „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to nie tylko pierwszy od wielu lat pełnometrażowy polski film animowany dla młodych widzów, ale też ekranizacja popularnej wśród czytelników książki „Proszę mnie przytulić” autorstwa Przemysława Wechterowicza oraz Emilii Dziubak, wydawanej przez Wydawnictwo Ezop. Na jej podstawie zrealizowany został również popularny serial pod tytułem „Przytul mnie”, który można oglądać na platformie Netflix. Animację „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” znaleźć można w kinach w całej Polsce. Harmonogram repertuarów w danych miastach znaleźć można na stronie:  https://bilety.kinodzieci.pl/przytul-mnie-poszukiwacze-miodu

„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”

Kategoria wiekowa: 4+

Reżyseria: Anna Błaszczyk

Kraj i rok produkcji: Polska 2022

Czas trwania: 70 min

Wersja językowa: dubbing

Produkcja: Animoon
Koprodukcja: Animex, Fixafilm
Partner wykonawczy: Pigeon Productions
Film współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej

Patroni medialni: Ładne Bebe, Czas Dzieci, Radio 357, KINO
Patron: Wydawnictwo Ezop
Partner: Stowarzyszenie Kin Studyjnych 

Dystrybucja w Polsce: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty