fbpx

Skontaktuj się z nami

kino dzieci
ul. Zamenhofa 1
00-153 Warszawa
tel. (22) 530 66 40
fax: (22) 831 06 63

Zespół

Maciej Jakubczyk
dyrektor festiwalu
maciej@nowehoryzonty.pl
Kamila Tomkiel-Skowrońska
dyrektorka festiwalu, koordynacja programu
kamilat@nowehoryzonty.pl
Katarzyna Kucia
kierowniczka finansowo-organizacyjna działu edukacji
katarzyna.kucia@nowehoryzonty.pl
Martyna Jakubiak
informacje i rezerwacje grupowe dla szkół
szkoly@nowehoryzonty.pl
Agnieszka Sinicka
program, koordynacja wydarzeń
agnieszka.sinicka@nowehoryzonty.pl
Alicja Kowalska
producentka festiwalu
alicja.kowalska@nowehoryzonty.pl
Karolina Bialik
dział produkcji
karolina.bialik@nowehoryzonty.pl
Piotr Ogorzelski
dział produkcji
piotr.ogorzelski@nowehoryzonty.pl
Agnieszka Krajewska
pr&marketing manager
agnieszka.krajewska@nowehoryzonty.pl
Agnieszka Zakrzewska
specjalistka ds. promocji
agnieszka.zakrzewska@nowehoryzonty.pl
Małgorzata Szlachcic
koordynatorka ds. marketingu i digital
malgorzata.szlachcic@nowehoryzonty.pl
Emil Miszkowicz-Adamowicz
specjalista ds. promocji dystrybucji filmowej
emil.miszkowicz@nowehoryzonty.pl
Mateusz Możdżeń
logistyka i przygotowanie kopii filmowych
mateusz.mozdzen@nowehoryzonty.pl
Stella Skiba
logistyka i przygotowanie kopii filmowych
stella.skiba@nowehoryzonty.pl
Viola Gabrielli
program wydarzeń branżowych
viola.gabrielli@nowehoryzonty.pl
Maja Banasiak
producentka wydarzeń branżowych
maja.banasiak@nowehoryzonty.pl
Magdalena Wylężałek
promocja wydarzeń branżowych
magda.wylezalek@nowehoryzonty.pl
Katarzyna Janiak
koordynatorka wydarzeń branżowych
urlop macieżyński
Zofia Horszczaruk
koordynatorka wydarzeń branżowych
urlop macierzyński
Paulina Buława
umowy, rozliczenia
paulina.bulawa@nowehoryzonty.pl
Magdalena Aleksandrowicz
redaktorka platformy online oraz koordynatorka sprzedaży
magdalena.aleksandrowicz@nowehoryzonty.pl