fbpx

Skontaktuj się z nami

kino dzieci
ul. Zamenhofa 1
00-153 Warszawa
tel. (22) 530 66 40
fax: (22) 831 06 63

Zespół

Maciej Jakubczyk
dyrektor festiwalu
maciej@nowehoryzonty.pl
Kamila Tomkiel-Skowrońska
dyrektorka festiwalu, koordynacja programu
kamilat@nowehoryzonty.pl
Joanna Żak
program, koordynacja wydarzeń
joanna.zak@snh.org.pl
Agnieszka Sinicka
program, koordynacja wydarzeń
agnieszka.sinicka@nowehoryzonty.pl
Joanna Kostana
producentka festiwalu
joanna.kostana@nowehoryzonty.pl
Ewa Muszkiet
pr&marketing manager
ewa.muszkiet@nowehoryzonty.pl
Agnieszka Zakrzewska
specjalistka ds. promocji
agnieszka.zakrzewska@nowehoryzonty.pl
Dorota Chmielewska
koordynatorka ds. marketingu i IT
dorota.chmielewska@nowehoryzonty.pl
Emil Miszkowicz-Adamowicz
specjalista ds. promocji dystrybucji filmowej
emil.miszkowicz@nowehoryzonty.pl
Mateusz Możdżeń
logistyka i przygotowanie kopii filmowych
mateusz.mozdzen@nowehoryzonty.pl
Stella Skiba
logistyka i przygotowanie kopii filmowych
stella.skiba@nowehoryzonty.pl
Katarzyna Janiak
koordynatorka KD.Lab i Kino Dzieci Industry
katarzyna.janiak@nowehoryzonty.pl
Zofia Horszczaruk
koordynatorka KD.Lab i Kino Dzieci Industry
urlop macierzyński
Weronika Słodkowska
umowy, rozliczenia
weronika.slodkowska@nowehoryzonty.pl
Magdalena Aleksandrowicz
koordynatorka sprzedaży na platformie online
magdalena.aleksandrowicz@nowehoryzonty.pl