fbpx

KINO DETEKTYWÓW ONLINE

Kino detektywów to wyjątkowa okazja, żeby wspólnie przeżyć niezwykłe przygody i obejrzeć w domowym zaciszu nowe perypetie młodych tropicieli. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-22.11.2020 na platformie Nowe Horyzonty Video. Bilety na pojedyncze pokazy w cenie 10 zł, karnety na cały weekend 25 zł. 

Kino detektywów to przedpremierowe pokazy filmów:

oraz wielki powrót ulubionych bohaterów:

KUP DOSTĘP I OGLĄDAJ ONLINE

FILMY

ZASADY WYDARZENIA

Kino detektywów w wersji online do zobaczenia już od 19 listopada!

Zapraszamy na długi weekend wypełniony najlepszymi filmami z dreszczykiem emocji specjalnie dla dzieci. W programie m.in. przedpremierowo najnowsze śledztwo „Biura Detektywistycznego Lassego i Mai. Rabuś z pociągu” oraz kolejne wyzwanie Tiril i Olivera w filmie „Operacja Mumia”. Rezerwujcie czas między 19 a 22 listopada, widzimy się na tropie zagadek! 

Na młodych detektywów czekają nie lada wyzwania! Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai zmierzy się z tajemniczym rabusiem pociągów. Czy uda im się rozwikłać zagadkę przed kolejną kradzieżą, mimo, że ich Biuro zostaje zamknięte?

Bohaterowie Operacji również nie próżnują! Tiril i Oliver tym razem staną oko w oko ze starożytną klątwą faraona! Czy pomysłowym śledczym uda się rozwiązać tajemnicę wypadków w muzeum przed otwarciem nowej wystawy? 

Dodatkowo przypomnimy ulubione filmy detektywistyczne ostatnich sezonów: poprzednie przygody Lassego i Mai oraz Tiril i Olivera, a także pełne przygód animacje: „Gordon i Paddy” oraz „Superagentka”. 

Kino detektywów to idealna przygoda dla wielbicieli książkowych kryminałów dla dzieci! Ukochani bohaterowie książek skandynawskich mistrzów zagadek po raz kolejny zaskakują. Dreszczyk przygody nadchodzi!

Listopadowy weekend spędźmy razem oglądając najlepsze przygody młodych detektywów! Bilety na pojedyncze pokazy w cenie 10 zł, karnety na cały weekend 25 zł. 

Filmy dostępne będą w formule “na żądanie” o każdej porze, bez siatki bloków godzinowych. 

W dniach 19-22 listopada spotkajcie się z nami online na platformie Nowe Horyzonty Video, którą dobrze znacie z ostatniej edycji festiwalu Kino Dzieci.