fbpx
Powrót do listy aktualności

Idealny film na Dzień Dziecka? „Yakari i wielka podróż” – wciągająca przygoda dla całej rodziny!

Idealny film na Dzień Dziecka nie istnieje? Nieprawda! Kinowy seans animacji “Yakari i wielka podróż” to najlepszy sposób na spędzenie wspólnego, rodzinnego czasu. A przy tym można świetnie się bawić! Ta wciągająca przygoda zachwyci młodszych i nieco starszych widzów. Chłopiec z plemienia Siuksów ma tylko jedno marzenie odnaleźć wyjątkowego mustanga, Małego Pioruna, i zaprzyjaźnić się z nim. Czy naszemu bohaterowi uda się zrealizować ten odważny plan? Tego dowiemy się z filmu o losach Yakariego. Animację znaleźć można w kinach w całej Polsce!

Yakari ma jedno pragnienie: wskoczyć na grzbiet najszybszego mustanga, Małego Pioruna. Chłopiec chce zostać prawdziwym wojownikiem i wykazać się wielką odwagą. Kiedy okazuje się, że jego plemię musi uciekać przed nadciągającym tornadem, bohater postanawia wykorzystać ostatnią szansę, aby odnaleźć niedoścignionego konia. Ciąg emocjonujących przygód oraz niewiarygodnych zdarzeń zapoczątkuje spotkanie z Wielkim Orłem, który obdarza chłopca niezwykłą umiejętnością rozmawiania ze zwierzętami. Czy Yakari zaryzykuje i wyruszy w samotną podróż przez tereny wrogiego plemienia, aby odnaleźć Małego Pioruna? Czy uda mu się spotkać z wspaniałym mustangiem?

Zobacz zwiastun: https://youtu.be/JRpzBxVK_PQ

„Yakari i wielka podróż” to rozgrywająca się na tle niesamowitych krajobrazów i dzikiej natury opowieść o pięknej, bezinteresownej relacji, odwadze oraz dorastaniu. Ta emocjonująca animacja o pogoni za przygodą oraz przekraczaniu granic jest idealnym pomysłem na spędzenie rodzinnego czasu w Dzień Dziecka!  Film został doceniony przez widzów oraz widzki 8. MFF Kino Dzieci, otrzymując Kwiat Paproci   nagrodę publiczności. Film znaleźć można w repertuarach w kin w całej Polsce!

Informacje o filmie:

„Yakari i wielka podróż”

Tytuł oryginału: „Yakari – La grande Aventure”

Reżyseria: Xavier Giacometti, Toby Genkel

Kraj i rok produkcji: Francja/Niemcy/Belgia 2020

Czas trwania: 83 min

Wersja językowa: dubbing

Kategoria wiekowa: 4+

Dystrybucja w Polsce: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

 

Materiały do filmu na FTP: https://c.nowehoryzonty.pl/index.php/s/ycziOA22aonLukG