fbpx
Powrót do listy aktualności

Ferie z Kinem Dzieci w KNH we Wrocławiu

Zimowa laba przed wielkim ekranem! Ferie w mieście nie muszą być nudne! Szczególnie, gdy na horyzoncie czai się mnóstwo przygód przed wielkim ekranem. Podczas zimowej przerwy od szkoły, zapraszamy młodszych i starszych widzów na filmowe przeboje i jeszcze więcej tytułów ze znakiem jakości Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

W ciągu dwóch tygodniu, na wielkim ekranie zaprezentujemy produkcje dedykowane młodym widzom, które rozbudzają wyobraźnię, budują wrażliwość na świat i udowadniają, że kino to fantastyczna zabawa! Na seanse zapraszamy codziennie od 29 stycznia do 13 lutego.

W programie między innymi:
Jak ocalić smoka – pełna zwrotów akcji historia pewnej przyjaźni, a zarazem wspaniała lekcja tolerancji nagrodzona Złotym Kwiatem Paproci dla Najlepszego filmu na 8. MFF Kino Dzieci.

Nawet myszy idą do nieba – zachwycająca animacja, która porywa w wir przygód i udowadnia, że w przyjaźni nie ma rzeczy niemożliwych!

Dziki zachód Calamity Jane – ekscytująca opowieść o harcie ducha, przezwyciężaniu uprzedzeń i walce o marzenia

Klara Muu i Gwiazdka Klary Muu – z tą bohaterką nikt nie będzie się nudził! Krówka Klara powraca w przebojowym stylu i podbija serca najmłodszych!

filmowa seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai – bo kto powiedział, że rozwiązywanie złożonych zagadek jest tylko dla dorosłych.

Zobacz Pełny program ferii

Zapraszamy na plan filmowy “Zootropii”! Instalacja będzie czynna od poniedziałku do piątku od 7 do 18 lutego 2022 roku w Kino Nowe Horyzonty (2 piętro). Szczegóły wydarzenia dostępne TU.