fbpx

DVD

Hity Kina Dzieci premierowo na DVD!

Przeżyć filmową przygodę w kinie – coś wspaniałego! Festiwal Kino Dzieci dostarcza wielu filmowych wrażeń i poznaje nas z niezwykłymi, sympatycznymi bohaterami. Dobrze wiemy, że jedno z nimi spotkanie to za mało. Postanowiliśmy zatem zaspokoić apetyty małych widzów, którzy najchętniej oglądaliby swoich ulubieńców codziennie – do ich rąk oddajemy aż 4 filmy na DVD!

Razem z 3. edycją festiwalu Kino Dzieci, najmłodsi widzowie mogą zabrać ulubionych bohaterów poprzednich edycji do domu! Oto nasze filmowe hity na DVD:

nor_panel_1473952640“Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele” – przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków, takimi jak pierwszy dzień w przedszkolu czy poznawanie nowych koleżanek i kolegów.

reż. Arne Lindtner Næss
Norwegia 2013, 74 min, (aktorski/animacja)
kategoria wiekowa: 4+

 

nor_panel_1473952447“Kacper i Emma – zimowe wakacje” – druga część przygód sympatycznych przedszkolaków. Tym razem Kacper i Emma wyjeżdżają na ferie zimowe, w trakcie których ich przyjaźń zostanie wystawiona na poważną próbę.

reż. Arne Lindtner Næss
Norwegia 2014, 73 min, (aktorski/animacja)
kategoria wiekowa: 4+

 

 

nor_panel_1473952523“Magiczne święta Kacpra i Emmy” – Kacper i Emma przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia, ale wygląda na to, że uroczystość nie będzie taka, jak sobie wymarzyli. Nawet śnieg nie chce spać! Kto może pomóc? Może sam św. Mikołaj?

reż. Arne Lindtner Næss
Norwegia 2014, 75 min, (aktorski/animacja)
kategoria wiekowa: 4+

 

 

nor_panel_1473952599“Hokus-pokus, Albercie Albertsonie” – sześcioletni Albert marzy o tym, by mieć psa. Właśnie takiego, jakiego ma magik z sąsiedztwa. A może by tak użyć magii i w ten sposób spełnić swoje największe marzenie?

reż. Torill Kove
Norwegia 2013, animowany, 72 min
kategoria wiekowa: 4+

 

 

Filmy na DVD do kupienia w naszym sklepie internetowym.