BASIA online – pokazy przedpremierowe

Basia – bohaterka znana z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak – wreszcie do zobaczenia online!
Przedpremierowe pokazy odbędą się w ramach cyklu Kino Dzieci Prezentuje #MądreFilmyOnline, czyli selekcji bezpiecznych, wartościowych filmów dla dzieci dostępnych online. 

Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić. Skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody pięcioletniej dziewczynki i jej przyjaciół pokazują świat bliski każdej rodzinie.
Widzowie i czytelnicy kochają Basię za to, że jest zwykłą dziewczynką, z którą może utożsamić się każde dziecko, a z perypetiami Mamy i Taty – każdy rodzic.

🔴 Na zestaw “BASIA” składają się następujące odcinki: “Basia i upał w zoo”, “Basia i Anielka”, “Basia i nowy braciszek”, “Basia i biwak” oraz “Basia i dziadkowie”. Czas trwania: 50 min
🔴 Na zestaw “BASIA 2” składają się następujące odcinki: “Basia i taniec”, “Basia i pieniądze”, “Basia i gotowanie” oraz “Basia i telewizor”. Czas trwania: 45 min
🔴 Na zestaw “BASIA 3” składają się następujące odcinki: “Basia i bałagan”, “Basia i Titi”, “Basia i Mama w pracy”, “Basia i Boże Narodzenie”. Czas trwania: 50 min

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

***
PRZEDPREMIEROWE pokazy online BASI zobaczymy w sześciu terminach do wyboru. Zakupu biletu należy dokonać najpóźniej na 2 godziny przed początkiem seansu. Seanse odbędą się za pośrednictwem grup na portalu Facebook.

❗️ Dołączenie do grupy będzie możliwe dopiero po opłaceniu zamówienia ❗️ Zasady zakupu biletów i dodawania do grup w opisie pod listą:

1. BASIA, 23 kwietnia godz. 11:00
[edit: POKAZ ZAKOŃCZONY]

2. BASIA, 23 kwietnia godz. 18:00
[edit: POKAZ ZAKOŃCZONY]

3. BASIA 2, 25 kwietnia godz. 11:00
[edit: POKAZ ZAKOŃCZONY]

4. BASIA 2, 25 kwietnia godz. 18:00
[edit: POKAZ ZAKOŃCZONY]

5. BASIA 3, 27 kwietnia godz. 11:00
[edit: POKAZ ZAKOŃCZONY]

6. BASIA 3, 27 kwietnia godz. 18:00
[edit: POKAZ ZAKOŃCZONY]

🔴 ZAKUP BILETU (uwaga ❗️ seanse organizowane są na zamkniętych grupach na portalu Facebook, zatem warunkiem uczestnictwa i skorzystania z zakupionych biletów jest posiadanie profilu na portalu Facebook). Zakupu biletu należy dokonać najpóźniej na 2 godziny przed początkiem seansu. Proces akceptacji prośby o dołączenie do grupy zamyka się na godzinę przed seansem.

Zakupu elektronicznego biletu dokonać można na stronie: https://www.nowehoryzonty.pl/sklep.do

Po zakupie biletu otrzymają Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem transakcji wraz numerem zamówienia i linkiem do zamkniętej grupy na portalu Facebook, gdzie odbędzie się seans. Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z potwierdzeniem zakupu i hasłem, prosimy sprawdzić również foldery inne niż ODEBRANE, np. SPAM czy inne prywatne foldery.

W przypadku niewykorzystania biletu z przyczyn nie leżących po stronie organizatora, bilet nie podlega wymianie lub zwrotowi.

🔴🔴 DOŁĄCZENIE DO GRUPY NA FACEBOOKU
Po kliknięciu w link otrzymany w wiadomości e-mail z potwierdzeniem transakcji należy kliknąć DOŁĄCZ DO GRUPY odpowiadającej wybranemu seansowi. W okienku które się pojawi należy wpisać NUMER ZAMÓWIENIA (znajduje się on w e-mailu potwierdzającym zakup biletu). Weryfikacja przyjęć do grupy będzie odbywała się na bieżąco.
>>>Dołączenie do grupy będzie możliwe dopiero po opłaceniu zamówienia<<<

🔴🔴🔴 SZCZEGÓŁY TECHNICZNE
➖ Sprzedaż biletów kończy się na 2 godziny przed danym pokazem.
➖ Dodawanie osób do grup zamykamy na godzinę przed pokazem.
➖ Jeden bilet upoważnia do dołączenia na pokaz do jednej grupy.
➖ Zakup konkretnego biletu jest równoznaczny z wyborem daty i godziny projekcji.
➖ Po zakupie danego biletu nie ma możliwości zamiany terminów.
➖ Organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia lub odwołania seansu z powodu nie dających się przewidzieć przyczyn technicznych.
➖ Zwrot należności za odwołany seans nastąpi w terminie do 30 dni.

🔴🔴🔴🔴 W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tu.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU