Skontaktuj się z nami

kino dzieci
ul. Zamenhofa 1
00-153 Warszawa
tel. (22) 530 66 40
fax: (22) 831 06 63

Zespół

Maciej Jakubczyk
dyrektor festiwalu
maciej@nowehoryzonty.pl
Kamila Tomkiel-Skowrońska
dyrektorka festiwalu,
koordynacja programu festiwalu
kamilat@nowehoryzonty.pl
Agnieszka Wrzak
marketing festiwalu,
koordynacja programu festiwalu
agnieszka@nowehoryzonty.pl
Ewa Muszkiet
PR festiwalu
ewa.muszkiet@nowehoryzonty.pl
Mateusz Możdżeń
logistyka i przygotowanie
kopii filmowych
mateusz.mozdzen@nowehoryzonty.pl
Paulina Haratyk
koordynacja wydarzeń specjalnych
paulina@nowehoryzonty.pl
Mateusz Gos
koordynacja wydarzeń specjalnych
mateusz.gos@nowehoryzonty.pl
Anna Derwich
koordynacja wydarzeń specjalnych
anna.derwich@nowehoryzonty.pl
Weronika Słodkowska
umowy, rozliczenia
weronika.slodkowska@nowehoryzonty.pl
Stella Skiba
koordynacja departamentu
gości i wolontariatu
stella.skiba@nowehoryzonty.pl
Magda Bravo
koncepcja i prowadzenie
warsztatów plastycznych
kontakt@nowehoryzonty.pl