Skontaktuj się z nami

kino dzieci
ul. Zamenhofa 1
00-153 Warszawa
tel. (22) 530 66 40
fax: (22) 831 06 63

Zespół

Maciej Jakubczyk
dyrektor festiwalu
maciej@nowehoryzonty.pl
Kamila Tomkiel-Skowrońska
dyrektorka festiwalu,
koordynacja programu festiwalu
kamilat@nowehoryzonty.pl
Anna Derwich
producentka festiwalu
anna.derwich@nowehoryzonty.pl
Ewa Muszkiet
pr&marketing manager
ewa.muszkiet@nowehoryzonty.pl
Krystian Buczek
specjalista ds. promocji
krystian.buczek@nowehoryzonty.pl
Agnieszka Wrzak
urlop
Dorota Chmielewska
koordynatorka ds. marketingu i IT
dorota.chmielewska@nowehoryzonty.pl
Mateusz Możdżeń
logistyka i przygotowanie
kopii filmowych
mateusz.mozdzen@nowehoryzonty.pl
Stella Skiba
koordynacja wydarzeń specjalnych
stella.skiba@nowehoryzonty.pl
Katarzyna Janiak
koordynatorka KD.Pro i Warsaw Kids Film Forum
katarzyna.janiak@nowehoryzonty.pl
Joanna Kostana
asystentka produkcji festiwalu
joanna.kostana@nowehoryzonty.pl
Weronika Słodkowska
umowy, rozliczenia
weronika.slodkowska@nowehoryzonty.pl
Magda Bravo
koncepcja i prowadzenie
warsztatów plastycznych
kontakt@nowehoryzonty.pl
Szymon Gotowski
koncepcja i prowadzenie
warsztatów plastycznych
kontakt@nowehoryzonty.pl