jury konkursu filmowych odkryć

Kino Dzieci uwielbia odkrycia, ciekawość, nowe spojrzenia na kinematografię dla najmłodszych. Nagroda Kwiatu Paproci powędruje do twórców najlepszego filmu w Konkursie filmowych odkryć. Zwycięski tytuł wybierze trójka jurorów:

Lukasz_Kacprowicz_2014

Łukasz Kacprowicz
Współtwórca i współwłaściciel gdańskiego studia animacji Grupa Smacznego. Działa jako reżyser, producent i scenarzysta. W roku 2010 stworzył pomysł na serię animowaną Mami Fatale, którą też reżyseruje i jest współautorem scenariuszy. Reżyseruje odcinki serii Basia, Wilq i innych.

Justyna-Sobczyk-008

Justyna Sobczyk
Twórczyni Teatru 21, którym kieruje od 13 lat. Pedagożka teatru i reżyserka. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, organizacji DAAD. Od 13 lat związana z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Patrycja_Wanat

Patrycja Wanat
Dziennikarka, szefowa działu kultury w Radiu TOK FM, laureatka nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, nominowana do pierwszej edycji Grand Video Awards za internetowy projekt Prześwietlenie. Prowadzi codzienną audycję Kultura osobista oraz magazyn filmowy Do zobaczenia.